Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.6kmh
75 %
Mar
13 °
Mër
15 °
Enj
18 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 20 Prill, 2021
spot_img

U bë baba për herë të parë, Klevis Balliu nuk e mban më sekret prezanton partneren, publikon foton e parë familjare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu ditën e sotme u bë baba për herë të parë.

Ka qenë vetë Balliu ai i cili përmes një postimi në rrjetet sociale bëri të ditur këtë lajm.

Me ardhjen në jetë të të birit, të cilin e ka pagëzuar me emrin Oliver, ish-deputeti ka vendosur mos të mbajë më sekret as partneren e tij.

Përmes fotos së parë familjare Balliu ka bërë tag partneren e tij në Instagram.  Ajo quhet Fiorela Hametaj dhe është i vetmi informacion që dimë deri më tani.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img