Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

U bë baba 2 muaj më parë, aktori i humorit na prezanton djalin (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Visjan Ukcenaj ka fituar zemrat e të gjithëve me rolin e tij si një qytetar nga Laçi në emisionin e humorit “Apartamenti 2XL”.

Ukcenaj dhe bashkëshortja e tij Jona Xhelilaj janë bërë prindër për herë të parë, pasi erdhi në jetë një djalë të cilin e quajtën Divin.

Ditën e sotme, aktori ka publikuar për herë të parë foton e djalit.

Në foto shihet Jona e cila mban në krahë Divinin, ndërsa Visjani e ka cilësuar këtë foto dite.

View this post on Instagram

Photo of te Day #divin #my #family

A post shared by V I S J A N U K C E N A J (@visjanukcenaj) on

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img