Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

U arrestuan pas operacionit antidrogë në Vlorë, ndryshon masa për 6 persona (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1f27e519e1848b7fc0e49de693571d44

Gjykata e Vlorës ka ndryshuar masën për 6 ish punonjësit e policisë, të cilët dyshohen si të përfshirë në trafikimin e lëndës narkotike.

Bëhet me dije se është ndryshuar masa për për ish-shefin e komisariatit Arjan Tase, i cili i ishte dhënë masa detyrim paraqitje, ndërsa tani i është hequr.

David Fakaj, polic i patrullës së Përgjithshme dhe Astrit Gjokaj nga arrest me burg në arrest shtëpie. Gëzim Kuci dhe Gilo Novruzaj nga arrest me burg në arrest shtëpie.

Shefit të Krimeve Himarë, Artur Veshaj i hiqet masa detyrim paraqitje.

Kujtojmë që gjatë një aksioni anti-drogë në Vlorë u arrestuan 42 persona të akuzuar si të përfshirë në kultivimin e lëndëve narkotime, nmes të cilëve 6 ishin policë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img