Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

U arrestua për shfrytëzim PROSTITUCIONI, dhëndri i BERISHËS komenton ‘Zogun e Tiranës’: Produkt ekskluziv i RAMËS, seks me diplomatët e huaj…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha si dhe anëtari i Kryesisë së PD, Jamarbër Malltezi ka komentuar arrestimin e gazetarit Hermes Nikaj, i njohur si ‘Zogu i Tiranës’ pasi dyshohet për shfrytëzim prostitucioni.

albsig

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Malltezi ka publikuar një lajm ku tregohet se ‘Zogu i Tiranës’ përfitonte 700 Euro nata dhe shumë prej klientëve të zgjedhur ishin edhe diplomatë të huaj.

Malltezi shprehet se ‘Zogu’ e paska pësuar se hyri në monopolin e kryeministrit Rama.

Dhëndri i Berishës e quan produkt ekskluziv të Ramës dhe mjaftit.

‘Ky zogu e paska pesuar se hyri ne monopolin e Rames: seks ne grup me diplomatet e huaj eshte produkt ekskluziv i Rames dhe Mjaftit’, shkruan Malltezi.

Kujtojmë që Nikaj siguronte femra të ndryshme për klientë të interesuar për prostitucion, duke i dërguar ato në banesa ose hotelet sipas kërkesave të klientëve kundrejt përfitimit monetar që varionte nga 10.000 deri 20.000 lekë për 2 orë.

Rrjeti kriminal ku bënte pjesë gazetari përbëhej edhe nga tre persona të tjerë, mes të cilëve edhe pronarja e një qendre estetike në Tiranë.

Screenshot_11.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img