Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

U arrestua pak muaj më parë, Ronaldinho del nga burgu

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1781779c725e0df8e0e6a1eff518f0ce

Ronaldinho është i lirë. Braziliani u ndalua nga policia në Paraguai për shkak se kishte falsifikuar dokumente.

Ai qëndroi në burg 1 muaj, ndërsa katër të tjerë i kreu në arrest shtëpiak. Tanimë, ish ylli i futbollit është i detyruar të paguajë një shifër prej 200 mijë dollarësh.

Ronaldinho ka luajtur për ekipe si Milan, PSG, Flamengo dhe Gremio. Ai ka shkëlqyer kudo që ka luajtur, duke fituar zemrat e shumë sportdashësve anembanë botës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img