Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

U arrestua me drogë në një apartament në Tiranë, reperi shqiptar flet për herë të parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi nga Kosova Ensar Elshami, i njohur ndryshe si Fuego, u arrestua disa ditë më parë në Tiranë me drogë dhe mbi të rëndonte akuza e “Prodhimit dhe shitjes së narkotikëve”.

Ai qëndroi disa ditë me paraburgim dhe ndaj tij u mor masa “detyrim paraqitje”. Për këtë gjë ka folur vetë reperi në emisionin “Mirage”, ku ka treguar më tepër detaje për ngjarjen.

Fuego tha se ishte me shoqërinë në një apartament në Tiranë dhe dikush ka lajmëruar policinë për shkak të zhurmës, por pas kontrollit në banesë u gjet drogë e mjaftueshme sa për t’i çuar në paraburgim.

Ensar Elshani është anëtar i grupit “On Records”, njihet falë bashkëpunimit të suksesshëm me reperin Getinjo që titullohej “Flex” dhe këngës “Hala”.

Më shumë

spot_img