Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

U arrestua me bujë për përdhunimin e të miturës por u lirua, Berisha nxjerr FOTON: Shefi i Policisë ka idhull diktatorin Enver Hoxha

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de421690730ff25454e85f5ed5b488f5

Shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit Izmir Duraku i arrestuar pak ditë më parë për përdhunimin e një vajzë që kishten shkuar për të denoncuar një përdhunim tjetër, por i liruar vetëm pas disa orësh, duket se ka idhull diktatorin Enver Hoxha.

Ish-kryeministri Berisha publikon foton e Izmir Durakut, i cili shfaqet duke pirë lëng në një filxhan të personalizuar, me foton e stampuar të diktatorit Hoxha. “Narkopolicia qe na duhet. E arrestuan ne mengjes me buje per perdhunim ne komisariat, e liruan mbasdite me motivin: per shkak te detyres”, shkruan Berisha dhe ndan foton e mëposhtme.

107527393_1643051032522464_5526813865114403819_n.jpg

Lexo edhe: U arrestua me bujë për përdhunimin e të miturës, lirohet shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img