Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U arrestua i dehur në timon, flet kandidati i LSI-së, Sokol Skura: Ngjarja ishte e inskenuar, askush s’e pengon fitoren më 25 prill

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4ff53826c6ab6fabb38b21ae05410917

Kandidati i LSI-së për qarkun e Elbasanit, Sokol Skura ka reaguar pas vendimit të gjykatës, e cila i caktoi masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, duke thënë se ngjarja e arrestimit ishte e gjitha inskenim.

Në një postim në Facebook, Skura shprehet se askush nuk e pengon për fitoren e 25 prillit, duke shtuar se do të bëjë publike së shpejti shantazhet e kryera ndaj qytetarëve dhe simpatizantëve të LSI.

Postimi i plotë i Sokol Skurës:

Askush nuk e pengon fitoren tone ne 25 prill, Inskenimet dhe makinacionet e kryera ndaj personit tim dhe familjes time nuk me ndalojne ne fitoren e sigurte. Per te gjitha shantazhet e kryera ne rrethin tone ndaj qytetareve, dashamiresve dhe simpatizateve, se shpejti une do te mbaje nje dalje per shtyp per ti bere publike. Ditën e sotme Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën “detyrim paraqitje”, për Sokol Skurën, i cili u arrestua dy ditë më parë, teksa drejtonte makinën në gjendje të dehur.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img