Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

U arratis nga Gjykata e Korçës me pranga në duar, arrestohet 21 vjeçari, ishte fshehur mes shkurreve

Lajme të ngjashëm

Polciia ka arritur të arrestojë 21 vjeçarin Kristian Medolli, i cili u arratis mesditën e sotme nga Gjykata e Korçës, ku priste të njihej me masën e sigurisë.

Ai ishte arrestuar për vjedhje, por në momentin që efektivët nuk kanë qenë të vëmendshëm ka arritur të largohet.

Arratia e tij ka zgjatur pak, pasi policia ka arritur ta gjejë dhe ta vendosë sërish në pranga, ku tashmë do të gjykohet jo vetëm për akuzën e vjedhjes, por edhe të arratisjes.

Ai u kap duke u fshehur në afërsi të azilit të Korçës, afër kishës së Shën Thanasit, i futur nëpër ferra e shkurre.

Më shumë