Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

U ankuan për këngët e saj serbe në Gjirin e Lalzit, reagon bashkëshortja e kriminelt famëkeq, ja çfarë poston në Instagram (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dje gazetari Berat Buzhala ankohej se pse në Gjirin e Lalzit në klubet e natës vendosej dhe dëgjohej muzikë serbe, e Cecës, këngëtares së njohur, njëkohësisht bashkëshortja e kriminelit çetnik famëkeq Arkan.

Ai dhe të tjerë që reaguan kërkonin që të respektoheshin ata qindra-mijëra turistë kosovarë, të mos fyheshin duke vendosur këngët e saj, por të vendoseshin këngë shqiptare.

Mirëpo sot këngëtarja Ceca është rikthyer sërish në vëmendje duke krijuar polemika në rrjete sociale. Këngët e saj dëgjohen në një anije duke bërë që Ceca të reagojë me një video në Instagram. Ajo e ka rishpërndarë videon me lokacion Shqipërinë duke vendosur një zemër në  të.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img