Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

U akuzua se prostituoi vajzën nga Kombinati, Erion Braçe “qëndis” ca fjalë për Kokoneshin

Lajme të ngjashëm

Akuza të forta erdhën para pak  minutash nga selia e PD që përmes kryetarit të saj në Lushnje, Myslym Murrizi pohoi se kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi ka qenë tutor i një vajze nga Kombinati të cilën e ka shfrytëzuar për prostitucion në Milano.

Murrizi e ka deklaruar këtë duke publikuar denoncimin që bëhet në fakt nga ish miku i Kokoneshit, Berti Mone, njëkohësisht ish sekretar i PS.

Por fill pas kësaj deklarate në media, socialisti Erion Braçe tregon përmes kësaj videoje sesi kryetari i bashkisë Kokoneshi pastron kanalet.

“Ngjyra dhe Pune, serish.

Ne Divjake me Fredi Kokoneshin dhe nje grusht punonjesish, duke pastruar kanalet;

KETU, ARTERIA KRYESORE QE KULLON GJITHE TOKAT E DIVJAKES!! Ne anen e djathe te saj, mbi lagune, nje piste e re per te apadionuarit e shetigjeve me bicikleta sportive, pjese e guides se madhe qe po pergatisim”, shkruan Braçe.

{mp4}42499{/mp4}

Më shumë