Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U akuzua se ngacmoi punëtorët e pallatit mbretëror, Meghan Markle: Si mund të heshtim për gënjeshtrat që thuhen për ne

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4d1d4c26577a88f646739b7ccfa1d565

Dukesha e Sussex Meghan Markle ka thënë se Pallati Buckingham nuk mund të priste që ajo dhe Princi Harry të heshtnin nëse po “vazhdonin gënjeshtrat rreth nesh”.

Në një intervistë të Oprah Winfrey me çiftin, Meghan ishte pyetur se si ndihej për pallatin duke e dëgjuar “të fliste të vërtetën tënde sot”.

Meghan u përgjigj: “Nëse kjo rrezikon të humbasë gjërat, dua të them … ka shumë që ka humbur tashmë.” Pallati Buckingham po heton pretendimet se dukesha ngacmonte stafin mbretëror. Akuzat e ngacmimit të ngritura ndaj Meghanu botuan, pasi u regjistrua intervista me Oprah.

Intervista me Oprah, e cila do të transmetohet në SH.B.A. të dielën dhe në Mbretërinë e Bashkuar të Hënën, pritet të detajojë periudhën e shkurtër të Harry dhe Meghan si anëtartë të familjes mbretërore që punonin së bashku para se të largoheshin për një jetë në Kaliforni.

E pyetur gjatë intervistës: “Si ndiheni kur pallati dëgjon të flisni të vërtetën tuaj sot?”

“Nuk e di se si ata mund të presin që pas gjithë kësaj kohe të qëndronim në heshtje kur ata po luajnë një rol aktiv në përjetësimin e gënjeshtrave të vazhdueshme për ne”, është shprehur Meghan.

Duka dhe Dukesha e Sussex lanë rolet e tyre si mbretër të vjetër dhe tani jetojnë në Kaliforni.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img