Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U akuzua për KOPJIMIN e logos së TOB, reagon agjencia: 1.8 milionë lekë u përdorën për…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5085774ed07d6cea73efe073f7cce7a6

Agjencia Pika Pro ka bërë një reagim zyrtar për çështjen e logos së re të Teatrit të Operas dhe Baletit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, agjencia ka shpjeguar hapat e punës së bërë për të arritur deri tek logoja përfundimtare.

Në deklaratë, Pika Pro ka sqaruar se 1.8 milionë lekë me TVSH, ku shtohet se kompania ka paguar 20% e saj dhe me shifrën 1.5 milionë lekë u pagua jo vetëm logoja e re por edhe një “numër i madh materialesh krijimtarie, dizajni dhe video.

 

1_copy_copy.jpg

2_copy_copy.jpg

3_copy.jpg

4_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img