Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U akuzua nga Nano si grykës dhe i lig, Presidenti Meta i përgjigjet ashpër: Ishte dhe mbetet një karakter ordiner! Flet ky që një herë kollitej “doktori” dhe ikte një javë nga Tirana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ec39609a125f5ca23d73de11729f9e2f

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur ashpër akuzave të ish-kryeministrit Fatos Nano, i cili tha disa ditë më parë se te Meta shikonte të shtatë mëkatet e Biblës.

Mbrëmjen e sotme Meta u shpreh në Syri Tv se Nano ka qenë dhe mbetet nëj karakter ordiner, ndërsa shton se ish-kryeministri largohej 1 javë nga Tirana sa herë që “kollitej” Sali Berisha.

“Kur ishte në krye të funksioneve dha shembullin më të keq se si kryhen këto funksione para socialistëve dhe popullit shqiptar. Koha ka treguar që unë kam patur gjithmonë të drejtë. Flet ky që njëherë kollitej doktori dhe ikte një javë nga Tirana duke gjetur pretekste të ndryshme. Unë jam përpjekur që ta shndërroja nga një të burgosur ordiner në një të burgosur politik. Ai ishte dhe mbetet një karakter ordiner”, tha Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img