Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U akuzua nga Nano si grykës dhe i lig, Presidenti Meta i përgjigjet ashpër: Ishte dhe mbetet një karakter ordiner! Flet ky që një herë kollitej “doktori” dhe ikte një javë nga Tirana

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

822601b4e942acefc02a3505ac556f1e

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img