Hapësire reklamuese

Aktualitet

U aksidentua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur, arrestohet zyrtari në Përmet

Shkruar nga Newsbomb

Në pragat e Policisë ka rënë administrator i njësisë Çarçovë në Përmet, Ilia Jani. 38-vjeçari është arrestuar pasi në gjendja të dehur teksa udhëtonte me mjetin e tij  në në rrugën Çarçovë-Përmet’ në afërsi të fshatit Kaludh, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë, mbeti i plagosur pasagjeri me ininciale S.K, i cili ndodhej me Janin në automjet. 49-vjeçari, gjithashtu edhe ai banues në Përmet ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa 38-vjeçari është ndodhet në Komisariat për vijimin e procedurave të mëtejshme.

Ne foto: Ilia Jani Ne foto: Ilia Jani

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese