Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

U aksidentua në punë, përmirësohet gjendja e teknikut të Top-Channel

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu siç ju kemi informuar disa ditë më parë, një prej teknikëve të transmetimit të Top Channel, Roland Hyka, gjatë pushimit pësoi një aksident në televizion.

Aksident ky i cili në 72 orët e para e shoqëroi atë me luftë me vdekjen, e cila arriti të fitohej prej Rolandit. Burime të  InfoMedia Albania kanë mësuar se fushata intensive e stafit dhe miqve të tij për të mbledhur gjak për shpëtimin e jetës së tij, ia ka arritur qëllimit.

Edhe pse në vëzhgimin e mjekve ai ka dalë nga rreziku për jetën duke pritur përmirësimin e tij në javët në vazhdim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img