Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

U aksidentua dje në Lezhë, pas disa orësh në koma, ndërron jetë e reja që punonte në Bashki (EMRI-FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Elisabeta Gjopalaj është e reja që ka humbur jetën ditën e sotme, pas disa orësh në koma si pasojë e një aksidenti fatal që ndodhi dje në Lezhë-Milot.

Prej 24 orësh ajo ishte në gjendje kome në spitalin e Traumës në Tiranë. Dëmtimet që ajo kishte marrë si pasojë e përplasjes së fortë bënë që vajza e re fatkeqësisht të mos mbijetonte.

109443116 1165591640494287 1827670485505480101 n

Elisabeta Gjopalaj ishte punonjëse e protokollit në Bashkinë Lezhë.

84890509 1045969842456468 6392609214329520128 n

Njoftimi i djeshëm i Policisë

Në aksin rrugor Lezhë-Mamurras ,në afërsi të rrugës së Shengjinit mjeti tip “Range Rover” me drejtues shtetasin K.S.,është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen E.Gj.,dhe pasagjere D.Gj.,ku si pasojë e përplasjes kanë marrë dëmtime dhe janë dërguar në spitalin Rajonal Lezhë dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit shtetasi K.S.,është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img