Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U abuzua seksualisht për 4 muaj, detaje të reja nga ngjarja në Mirditë, i dashuri e kërcënoi 15-vjeçaren dhe e detyroi të kryente marrëdhënie me 4 personat e tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur në Mirditë, ku një 15-vjeçare është përdhunuar nga 5 persona.

Bëhet me dije se një nga autorët është i dashuri i 15 vjeçares, që mes tyre gjatë lidhjes ka pasur edhe momente intime.

Mësohet se i dashuri i saj pikërisht këtë e ka shfrytëzuar dhe e ka kërcënuar duke thënë se momentet intime i ka filmuar dhe e ka detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale edhe me shokët e tij.

Vajza pas kërcënimeve i është bindur djalit dhe në mënyrë sistematike nga muaji janar deri në prill ka kryer marrdhënie seksuale me 5 personat.

Në lidhje me ngjarjen e rëndë janë arrestuar 5 persona, Artan Kaçorri 31 vjeç, Albert Molla 44 vjeç vjeç, Ermal Tarazhi 30 vjeç, Nike Lleshi 44 vjeç dhe i mituri A.Gj 17 vjeç.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img