Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Tymuese blu dhe dru te Kryeministria. Digjet tenda e hyrjes. Një person tenton të kalojë kordonin e policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tymuese blu, shashka dhe dru hedhur te Kryeministria. Një person tenton të kalojë kordonin e policisë, por ndalohet nga efektivët.

Garda dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë izoluar të riun, ndërsa janë kujdesur që të mbajnë nën kontroll protestuesit.

Protestuesit kanë hedhur tymuese edhe te tenda e Kryeministrisë, e cila është nxirë në disa vende.

Më shumë

spot_img