Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Tymi “pushton” Tiranën, përfshihen nga flakët banesa 2 katëshe te “Selvia”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka përfshirë një banesë 2 katëshe në zonën e “Selvisë” në Tiranë mbrëmjen e sotme.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale, ndërkohë që zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img