Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Ty nuk të vret njeri se nuk vlen”, Spaho habit Spiropalin me deklaratën në Kuvend

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka replikuar me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, pas akuzave të kësaj të fundit në drejtim të ish kryeministrit Sali Berisha.

Ai foli nga vendi duke i thënë se “nuk të vret njeri se nuk vlen.” Ndërkohë nuk mungoi dhe reagimi i ministres e cila  iu kthye me ironi duke thënë: “faleminderit”.

Spaho: Doja të qetësoja zonjën Spiropali, ty nuk të vret njeri se nuk vlen.

Spiropali: Ua faleminderit!

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img