Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“TV jam unë!”, pas një pauze të gjatë, Albana Osmani rikthehet me një projekt të ri

Shkruar nga Newsbomb
“TV jam unë!”, pas një pauze të gjatë, Albana
Albana Osmani prej vitesh është tërhequr nga ekrani, dhe është fokusuar tek nismat sociale dhe projekte të tjera që kanë të bëjën me profesionin e saj, por jo me Televizionin. Megjithatë, pas një pauze të gjatë nëpërmjet një postimi në Instagram, Albana ka lajmëruar se do të kthehet shumë shpejt pranë publikut të saj. Osmani njoftoi se tashmë do të ketë një hapësirë në kanalin e saj në YouTube, “Albana Osmani Show”. “Një shoë argëtues do të vijë broadcasting në çdo platformë timen online, së shpejti. Në këtë hap të parë të vogël, “e gjitha nga unë” po nis një rrugë ku vetëm e vetme nuk ndihem, pasi e di që kam gjithë publikun shqiptar me vete, të cilët më bëjnë të ndihem se TV JAM UNË . Ju jam mirënjohëse!”,– shkruan Albana në mesazhin e saj bashkë me videon promovuese të programit “Albana Osmani Show”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese