Turqi, rrëzohet helikopteri në bord me 12 viktima

Publikuar tek: bota, më 14:50 18-04-2017 Turqi, rrëzohet helikopteri në bord me 12 viktima

Pak minuta më parë është rrëzuar një helikopter në Turqi.

Si pasojë e kësaj ngjarje kanë humbur jetën 12 persona në bord. Mes viktimave, 3 prej tyre kanë anëtarë të forcave të sigurisë dhe një gjykatës. Helikopteri është rrëzuar në bordin e rajonit lindor të Tuncelit. Ende nuk dihen shkaqet e rrëzimit të helikopterit dhe nëse ka viktima të tjera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autobusi bie në përrua, humbin jetën 24 persona, plagosen dhjetra të tjerë në Filipine
Bie në koma pasi lind fëmijën e parë, rikthehet në jetë dhe takon të bijën pas 8 vitesh »
Article Logic
Execution time: 0.011218070983887
array(1) { ["section"]=> string(54) "turqi-rrezohet-helikopteri-ne-bord-me-12-viktima-75583" }