Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Turp”, publikoi foton e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit, çfarë i ndodhi papritur reperit në Instagram

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rperi i njohur Getinjo së fundmi ka publikuar në “InstaStory” një fotot të Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Mirëpo, mesa duket ky postim nuk i ka pëlqyer aspak ndjekësve të reperit.

Ai ka treguar vetë se nga “Instagrami” i janë larguar 1000 ndjekës, teksa shton se me plot krenari do vazhdojë të mbështesë Thaçin dhe Veselin.

“Po e shoh që 1000 ndjekës më paskan hequr vetëm pse kam postuar foton e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Nuk ka lidhje. Unë vazhdoj të krenohem dhe do të mbes kështu gjithë jetën.

 Jam gjithmonë me ata të dy edhe të gjithë çlirimtarët e atdheut tim. Po turp duhet të ju vijë, aq di të ju them. Hajde natën e mirë”, u shpreh ai në InstaStory.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img