Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Turjan Hyska flet për zhvendosjen në një tjetër televizion, do jetë DREJTOR i përgjithshëm në…

spot_img

Lajme të ngjashëm

U përfol shumë për largimin e tij nga televizioni Vizion Plus, ku zhvilloi një karrierë të gjatë televizive.

albsig

Bëhet fjalë për Turjan Hyskën, të cilin së shpejti do ta shohim në televizion Klan. Turjan Hyska do të jetë drejtor i përgjishëm në “Klan Plus”, ku do të vijë dhe me projekte të reje. Në një intervistë për “Bluetooth”, Turjani shprehet se vendimi për t’u larguar nga Vizion Plus erdhi pas nevojës për të provuar sfida të reja.

“Besoj që pas kaq shumë vitesh kërkoja sfida të reja, energji tjetër, dua stimuj të cilët besoj i gjej në “Klan”– është shprehur Turjani.Sakaq, në lidhje me “2XL” dhe formatin që pritet të prezantohet në Klan, Turjani thotë: “Mund të them vetëm që gjithçka do bëhet më e madhe dhe do ketë shumë surpriza”!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img