Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Turjan Hyska dhe Orinda Huta zbulojnë datën e dasmës, ja kur do të martohen

Lajme të ngjashëm

Pas disa vitesh lidhjeje të lumtur dashurie e bashkëjetese, Turjan Hyska dhe Orinda Huta e kanë vendosur se kur do t’i japin fund beqarisë.

Këtë verë ata do të martohen dhe data që kanë zgjedhur është shumë e veçantë. Moderatori dhe këngëtarja bëjnë dasmë në 27. 07 2017, thonë burime pranë çiftit shkruan Revista Who.

Ata i kanë dhënë vetes plot kohë për të organizuar më së miri, një ceremoni që sigurisht do të jetë në vëmendjen e të gjithëve pasi të dy protagonistët e saj janë të famshëm.


Më shumë