Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Turisti ukrainas shkon në spitalin e Vlorës për ndihmë por ndërron jetë! Policia: Ishte me pushime në një hotel te ‘Uji i Ftohtë’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d0c548034f0bef39f76007c89ce73386

Në orën 04:00 të mëngjesit të sotëm, në Spitalin Rajonal Vlorë ka shkuar për ndihmë mjekësore një turist nga Ukraina O.A., 44 vjeç.

Ky shtetas, njofton policia, ka qenë akomoduar me pushime në një hotel në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë dhe pasi ka ndjerë komplikacione shëndetësore është transportuar në spital, vend në të cilin ka ndërruar jetë.

Nga veprimet dhe hetimet paraprake dyshohet se 44 vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e sëmundjes kronike të Hepatitit C.

Materialet iu referuan Prokurorisë Vlorë për vlerësim juridik.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img