Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Turistët surprizohen nga balenat teksa po lundronin në det (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy turistë në Argjentinë u përballën me një situatë të pazakontë, teksa po lundronin me varka në qytetin bregdetar të Monte Hermoso.

Në një moment teksa ata po lundronin, u rrethuan nga dy balena gjigante. Njëri prej turistëve ra në ujë për shkak të goditjes me bisht nga njëra prej balenave.

Të dy burrat thanë se kjo ishte një përvojë e frikshme, por mbi të gjitha ishte e veçantë dhe e bukur, të cilën nuk e kishin përjetuar ndonjëherë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img