Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Turistët francezë i japin LEKSION shoferëve shqiptarë, i bllokojnë rrugën makinave që tentuan të parakalojnë kolonën në kufi (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5f8143a39dc2874481d4f9ba9713bb37

Gjatë ditës së sotme, trafiku i rënduar në pikën kufitare të Hani të Hotit ka shkaktuar dhe një ngjarje të pazakontë.

Teksa shoferët shqiptarë nuk kanë zbatuar rregullat e qarkullimit, duke u munduar të parakalojnë radhën e gjatë, disa shoferë francezë, turistë kanë surprizuar me sjelljen e tyre.

Ata kanë veshur jelekët e verdhë që janë të detyrueshëm të mbahen në makinë dhe kanë nisur të protestojnë.

Shoferët francezë kanë bllokuar korsinë tjetër, duke mos lejuar tejkalimin e kolonës tjetër.

Kjo gjë ka detyruar shoferët shqiptarë të nervozohen dhe të nisin t’i bien borisë.

Video nga portal JOQ:

Më shumë

spot_img