Turi deklaroi se dëshiron 8 fëmijë, Orinda: E ka me qejf të madh, por...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 14-05-2019 Turi deklaroi se dëshiron 8 fëmijë, Orinda: E ka me qejf të madh, por...

Moderatorja Orinda Huta dhe Turjan Hyska i dhanë fund beqarisë 2 vite më parë, në një ceremoni që mori jo pak vëmendje.

Ata një ndër çiftet më të komentuar, sidomos për sjelljen në jetë të një fëmije. 

Pak kohë më parë në një intervistë Turjan Hyska deklaroi se dëshiron që të ketë 8 fëmijë. Pikërisht këtë deklaratë Orindës ja sollën në vëmendje mbrëmjen e djeshjme në 'Në kurthin e Piter Pan'.

'Burri yt do të bëjë 8 fëmijë, po ju me të vërtetë do të bëni 8 fëmijë?', e pyeti një nga vogëlushët e emisionit.

'Po të bëjmë të parin njëherë, pastaj deri tek i 8-ti kemi kohë, kështu që të shikojmë. Të bëjmë njëherë të parin', u përgjigj Orinda.

'Ai burri yt syrin e madh e paska', i tha Alketa. 'E ka, e ka me qejf të madh, ka qejf familjen e madhe. Edhe unë sigurisht, por të parin njëherë', u shpreh Orinda.

-640-0-5cd9d7e56aae0.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Me Demin tim të preferuar', Tuna prezanton për herë të parë të atin (FOTO)
Sonte nata e parë e Eurovizionit, ja kur këndon përfaqësuesja e Shqipërisë, Jonida Maliqi »
Article Logic
Execution time: 0.010864019393921
array(1) { ["section"]=> string(73) "turi-deklaroi-se-deshiron-8-femije-orinda-e-ka-me-qejf-te-madh-por-164308" }