Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Turi bën shaka, por Orinda Hutës nuk i pëlqen aspak (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

82bc626e4e8d88e0b5a5f4fe6801a579

Ata janë padyshim ndër çiftet më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar. Vitin që lamë pas, Turjan Hyska dhe Orind Huta kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, me një dasmë madhështore.

Jemi mësuar ti shohim shpesh në rrejtet sociale me anë të postimeve të tyre, të cilat më së shumti kanë nota humori.

Por kësaj radhe Orindës nuk i ka pëlqyer aspak shaka e Turit.

Orinda është nisur drejt Londrës dhe në Instastory ka publikuar foton e pasaportës dhe biletës. Por Turi i ka dërguar një foto ku e paralajmërons e vendi ku po shkon bën pjesë në grupin e atyre shteteve që janë prekur nga temperaturat shumë të ulëta, fenomen i quajtur ‘Bisha nga lindja’.

Sakaq, Orinda e ka publikuar këtë bisedë, ku dhe shkruan me ironi: Sa shakator e kam.

 o1_1520001852-175979.png

o2_1520001844-1263460.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img