Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Tuna hiq dorë nga alkooli

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në këtë fotografi është dora e këngëtares shkupiane Altuna Sejdi, e njohur nga të gjithë si Tuna.

Këngëtarja shkruan se ka pirë katër shishe verë prandaj është shtruar në spital dhe po merr serumë. Mbrëmjen e së hënës ajo përjetoi emocionet e Dance off, në spektaklin e yjeve “Dancing With the Stars”, nga i cili u demoralizua.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img