Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Tuna dhe Patrisi janë ndarë? Çfarë po ndodh me çiftin dhe fëmijën e tyre? (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

a1ea80a46f5dadbdf591fb1cf87e70ff

Prej shumë kohësh po aludohet se këngëtarja e njohur Tuna dhe Patris Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Si fillim Tuna hoqi mbiemrin Berisha nga “Instagrami” dhe së fundmi ata kanë hequr edhe njëri-tjetrin nga rrjetet sociale. Ata madje nuk ia uruan njëri-tjetrit festën e Shën Valentinit.

Patrisi dje hodhi në “Instastory” vetëm një foto me të birin Tianin.

patris.png

Ende asgjë zyrtare, por të gjitha këto na thellojnë dyshimet se çifti simpatik mund të jenë ndarë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img