Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tuna bën urimin special për Fiter Bajram dhe zbulon portretin e vogëlushit të saj në këtë ditë të shenjtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë Tuna suprizoi të gjithë teksa bëri publike lajmin se ishte bërë nënë për herë të dytë.

Përmes disa fotove në Instagram Tuna ndau me ndjekësit disa foto shumë emocionuese nga procesi i lindjes. Këngëtarja zbuloi se ishte bërë përsëri nënë e një djali të cilin vendosi ta pagëzonte me emrin Zen.

Epo, nuk vonoi dhe Tuna na zbuloi dhe portretin e vogëlushit të saj. Përmes një video mjaft të bukur Tuna ka publikuar të dy meshkujt e saj. Tian, shihet duke puthur vëllain e vogël, me të cilën uron festën e “Fitër Bajramit”.

186317131 152851760127005 963912954842969681 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img