Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Tump i kërkon dorën, por Melania e injoron keq. Gjesti i Zonjës së Parë tërheq vëmendjen e mediave (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Tump i kërkon dorën, por Melania bën gjestin që tërhoqi vëmendjen e mediave.

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump dhe zonja e parë, teksa zbritën në Tel Aviv këtë të hënë, Melania jo vetëm që refuzon dorën e bashkëshortit, por madje ia shtyn me inat.

Gjesti tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave, ndonëse më vonë çifti u kap sërish nga duart. 

Më shumë