Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Trupi kishte nisur të dekompozohej, gjendet i vdekur 36 vjeçari shqiptar në Itali, dyshohet të jetë ekzekutuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 36 vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur nga vëllai i tij në Empoli të Italisë. Dyshohet se shqiptari është ekzekutuar disa ditë më parë, teksa trupi i tij u gjet pranë ish-fabrikës së qelqit.

Trupi i 36 vjeçarit kishte nisur të dekompozohej, ndërkohë që do të jetë autopsia ajo që do të vërtetojë nëse i riu është varrë apo ka vdekur për shkaqe natyrale.

Vëllai i viktimës tha se kishte humbur konttaktin me 36 vjeçarin prej ditësh dhe ishte nisur për ta kërkuar, por e kishte gjetur të vdekur. Sipas tij, 36 vjeçari jetonte në Itali prej 20 vitesh.


spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img