Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Trupi i pajetë në Sarandë, zbulohen detajet dhe identiteti i viktimës: Piu kafen, hyri në det, por nuk doli më

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbulohet identiteti i trupit të pajetë që u xnorr këtë mëngjes nga plazhi i Bunecit në Sarandë.

Sipas burimeve të newsbomb.al viktima është Islam Bega 60 vjeç nga Berati, me status civil i divorcuar.

Dëshmitarët kanë treguar se Bega pasi ka pirë kafen e mëngjesit ka hyrë në det për tu larë por nuk doli më prej andej.

Sipas policisë viktima punonte si roje tek lokalet në Bunec.  Pas kërkimeve u bë e mundur gjetja dhe nxjerrja e trupit të pajetë të 60-vjeçarit në breg.  

Prapraprakisht, mendohet se viktima është mbytur, pasi nuk ka shenja në trup.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img