Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Trump thotë se do lërë spitalin sot në orën 18:30: Ndihem më mirë se 20 vite më parë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Amerikës Donald Trump, ka njoftuar se sot në orën 6:30 pasdite me orën lokale do të lërë spitalin.

Trump thotë se ndihet shumë mirë dhe i këshillon të gjithë që të mos kenë frikë nga Covid-19 dhe të mos e lejojnë atë të dominojë jetët e tyre.

“Do e lë spitalin ‘Walter Reed Medical Center’ sot në orën 18:30. Ndihem shumë mirë. Mos u frikësoni nga Covid-19. Mos e lejoni që të dominojë jetën tuaj. Ne kemi zhvilluar brenda administratës Trump disa ilaçe pozitive dhe njohuri. Ndihem më mirë se 20 vite më parë”.

Trump dhe Melanie u testuan pozitivë me covid-19 disa ditë më parë, por tani gjendja e tyre pas trajtimeve mjekësore është më e qendrueshme. Pritet që Trump shumë shpejt t’i kthehet punës në Shtëpinë e Bardhë.

  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img