Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Trump del nga spitali, shfaqet me maskë për herë të parë pasi u prek nga Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c3fd2ecc115754d3908e38664d606a8

Presidenti amerikan Donald Trump ka lënë sot spitalin pasi gjendja e tij shëndetësore u përmirësua ndjeshëm.

Trump është fshaqur me maskë në autokolonën presidenciale, teksa ka përshëndetur disa qindra qytetarë që ishin grumbulluar për të treguar mbështetjen ndaj tij.

Doktorët u shprehën se Trump pati ulje të menjëhershme të nivelit të oksigjenit dy ditë më parë, por gjendja e tij tashmë është stablizuar dhe mund të kthehet në Shtëpinë e Bardhë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img