Trump çudit botën me gjestin, shikoni çfarë i bëri Macronit (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:46 25-04-2018 Trump çudit botën me gjestin, shikoni çfarë i bëri Macronit (VIDEO) Donald Trump dhe homologu i tij francez Emmanuel Macron

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump vazhdon të çudisë botën me gjestet e tij aq shumë të komentuara.

Krahas videos me bashkëshorten e tij Melania Trump ku kjo e fundit refuzon t’i japë dorën, një tjetër video po bën xhiron e rrjetit.

Në zyrën ovale, teksa po bëheshin gati për një fotografi, Trump ka zgjatur gishtin dhe i ka pastruar me gisht xhaketën homologut të tij francez. Emmanuel Macron duket sikur s’kupton asgjë ndërsa thjesht...qesh pas këtij gjesti.

“Do e heq atë copë zbokthi nga ju. Duhet ta bëjmë të duket perfekt”, tha Trump ndërsa si për të dalë nga situata, vazhdoi: “Është mirë të jesh me ju, jeni një mik i veçantë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Melania e zemëruar keq me Donald Trump, nuk e lë ti kapë dorën (VIDEO që po bën xhiron e botës)
Puthja e zjarrtë, ja si i uron ditëlindjen bashkëshortes kryeministri kanadez »
Article Logic
Execution time: 0.013722896575928
array(1) { ["section"]=> string(71) "trump-cudit-boten-me-gjestin-shikoni-cfare-i-beri-macronit-video-118219" }