Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Tropojanët janë me shpirt të madh”, Armina: E kam mësuar nga Shkëlzeni dhe fisi i tij

Shkruar nga Newsbomb

Armina Mevlani është një ndër blogeret më aktive dhe një nga ta cilat bashkëbisedon shpesh herë me ndjekësit.

Nisur nga dasma që Armina organizoi me partnerin e saj Shkëlzen Berisha, kësaj here në inboxin e Arminës kanë mbërritur komplimenta të pafundëm. Madje e kanë konsideruar nusen më dashuri në Tropojë.

Ndërsa, Mevlani ia ka kthyer: Tropojanët janë fantastik! Njerëzit me shpirt të madh. Këtë e kam mësuar dita ditës falë Shkëlzenit dhe fisit të tij.

Këto fjalë ajo i ka shoqëruar edhe me një foto nga dasma, ku kërceu Vallen e Tropojës e veshur me kostum popullor.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese