Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

TRONDITET Vlora pas mesnate, 2 SHPËRTHIME me eksploziv pranë komisariatit dhe Bashkisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shpërthime të njëpasnjëshme me eksploziv janë shënuar pak pas mesnate në Vlorë.

Mësohet se rreth orës 02:00 është vendosur lëndë plasëse në një banesë, e cila ndodhet fare pranë komisariatit të qytetit bregdetar.

Po ashtu, raportohet edhe për një shpërthim të dytë, i cili ka ndodhur në një banesë pranë Bashkisë. Nga shpërthimet nuk ka persona të lënduar, por janë dëmtuar disa banesa. Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjeve.

Më shumë

spot_img