Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Tronditet Vlora, hidhet në erë biznesi në Transballkanike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur gjatë natës Vlorën. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një pallat pranë Rrugës Transballkanike.

Një sasi plasëse i është vendosur një biznesi fason. Ndërkaq, burime bëjnë të ditur se pas shpërthimit policia ka pikasur dy persona që po largoheshin me vrap nga vendngjarja, por pa mundur t’i identifikojë.

Po ashtu janë sekuestruar kamerat e sigurisë në zonë për të bërë të mundur identifikimin e autorëve si dhe kapjen e tyre.

Më shumë

spot_img