Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Tronditet Vlora gjatë natës, shpërthim i fuqishëm me tritol

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ba79060e3c56f077f8f9e189b162c112

Një shpërthim me tritol ka tronditur gjatë natës qytetin e Vlorës.

Burime nga policia bëjnë të ditur se në afërsi të një lokali në lagjen ‘Rilindja’ ka pasur një shpërthim me lëndë plasëse, e dyshuar tritol.

Mësohet se lokali është në pronësi të shtetasit me inicale S.Z. Ndërkaq, nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar në njerëz.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img