Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

TRONDITET Tirana/ Të shtëna me armë në zonën e ish Bllokut, disa të rinj të përfshirë në ngjarje, një i plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë janë shënuar, mbrëmjen e sotme në Tiranë në zonën e ish-Bllokut.

Bëhet me dije se nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person.

Mësohet se në sherr janë përfshirë një grup të rinjsh. Një pjesë e tyre kanë qenë në një kafe dhe më pas të gjithë kanë dalë jashtë ambientit të kafes, ku janë konfliktuar.

Sherri fillimisht verbal, ndërsa më pas ka përfunduar me përdorimin e armëve, ku ka mbetur i plagosur në këmbë Ilir Shkurti rreth 32 vjeç.

Autorët dyshohet se janë larguar me një makinë drejt zonës së Brrylit,. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen dhe identifikimin e autorëve.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img