Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
27 %
3.1kmh
40 %
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Tronditet Tirana, gruaja i jep fund jetës, hidhet nga pallati në “Don Bosko”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se shtetësja F.S, 58 vjeç i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i pallatit.

Dyshohet se 58 vjeçarja vuante nga problemet e shëndetit mendor, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.08.2022, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i pallatit, shtetasja F. S., 58 vjeç, e cila dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img