Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Tronditet Tirana/ Dy burra bien nga lartësia dhe ndërrojnë jetë brenda pak minutash

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ngjarje të rënda kanë ndodhur në Tiranë, ku kanë humbur jetën dy persona.

Policia njofton se rreth orës 14:00, në rrugën “Mustafa Maçi”,  dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi L. K., 65 vjeç.  Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas kurohej nga depresioni.

Gjithashtu , në rrugën “Muhamet Gjollesha”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi V. K., 77 vjeç.

Tiranë/Informacion paraprak

•Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:00, në rrugën “Mustafa Maçi”,  dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi L. K., 65 vjeç.  Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas kurohej nga depresioni.

•Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:10, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi V. K., 77 vjeç.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img