Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

TRONDITET Shkodra/Të shtëna me armë zjarri në “pikë të mëngjesit”, i plagosuri niset me urgjencë drejt Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Raportohet se i plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.

Nuk dihet ende se si është plagosur 50 vjeçari, i cili rezulton person i shpallur në kërkim, ndërkohë që policia ka rrethuar zonën dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

spot_img