Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Tronditet Shkodra, shpërthen me tritol një makinë në lagjen “Rus”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

59060ca9a372b126cd57cd8defe89acd

Një makinë në pronësi të Nazmi Bandullës ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në lagjen “Rus” në Shkodër.

Raportohet se mjeti ishte i parkuar në oborrin e një banese dhe i është vendosur lëndë eksplozive, ndërkohë që zhurma e madhe ka terrorizuar banorët.

Nga shpërthimi fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img